SELCO A/S, sağlam ve güvenilir koruma röleleri, marin ve elektrik üretimi uygulamalarında kullanılmak üzere jenaratör ve motor kontrol ürünleri konularında lider konumdaki bir üreticidir.

 

SELCO'nun jenaratör koruma ve kontrol ürünleri ile ark-flaş tespit sistemleri, denizcilik, deniz ve kara uygulamalarındaki kritik ekipmanların koruma, kontrol ve izlenmeleri için kullanılmaktadır.

Special Mine Services (SMS) Connectors, madencilikte, tünellerde, ağır sanayide ve eğlence endüstrisinde kullanılan lastik konektörlerin üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. 

 

Special Mine Services, Eğlence ve madencilik sektörleri için, diğer üreticilerin konektörleri ile uyumlu döküm neoprin malzemeden tek ve çift kutuplu ve quick-lock konektörler üretmektedir. 

Littelfuse, halen bünyesinde bulunan 12 farklı marka ile endüstriyel sigortalar, izleme ve koruma röleleri konularında dünya çapında faaliyet gösteren bir Amerikan firmasıdır.  Littelfuse’un bünyesinde halen Startco, Ssac, Symcom, POWR-GARD Fuses gibi markalar bulunmaktadır.

 

Littelfuse’un öncelikli hedefi, tüm sektörlerde kullanılan cihazların ve personelin, kısa devreler, ani akım dalgalanmaları, elektrostatik boşalma, şimşek, elektrik yük kontağı ve benzeri durumlardan kaynaklanan elektriksel zararlara karşı korunmalarını sağlamaktır.

CRE TECHNOLOGY 30 yıldan daha uzun süredir motor ve jeneratör endüstrisine standart ürünler sunmanın yanı sıra, motor kontrolü, jeneratör koruma ve paralelleme gibi özel konularda da çözüm üretmektedir.

Gücün, performansın temel kaynağı olduğu tüm uygulamalarda CRE TECHNOLOGY ürünleri kullanılmaktadır.   Firma, endüstriyel, denizcilik ve savunma sektörlerinde referans şirket olma özelliğindedir.