top of page

Littelfuse, halen bünyesinde bulunan 12 farklı marka ile endüstriyel sigortalar, izleme ve koruma röleleri konularında dünya çapında faaliyet gösteren bir Amerikan firmasıdır.  Littelfuse’un bünyesinde halen Startco, Ssac, Symcom, POWR-GARD Fuses gibi markalar bulunmaktadır.

 

Littelfuse’un öncelikli hedefi, tüm sektörlerde kullanılan cihazların ve personelin, kısa devreler, ani akım dalgalanmaları, elektrostatik boşalma, şimşek, elektrik yük kontağı ve benzeri durumlardan kaynaklanan elektriksel zararlara karşı korunmalarını sağlamaktır.

EVBOX.jpg

İlk atılımını elektrikli araç (EV) pazarı henüz emekleme aşamasındayken 2010 yılında gerçekleştiren EVBox, akıllı Şarj teknolojilerinin oluşturulmasında ve yeniliklerinde ve şarj altyapısının endüstri ortaklarıyla dolaşımında aktif bir rol oynadı.

2017 yılında enerji kuruluşu ve küresel servis sağlayıcısı ENGIE tarafından satın alındı ve Engie, EVBox'ı elektrikli mobilitenin hızlı büyüyen endüstrisinde fark yaratan yenilikçi, lider bir temiz-teknoloji şirketi olarak tanımladı.  

Bugün, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'da yürütülen projelerle, orijinal tariflerini enerji tasarruflu, geleceğe dönük ve kullanımı kolay ikinci nesil donanım ve yazılımlarla mükemmelleştirerek ilerlemektedir.

Ecars.jpg

2010 yılında kurulmuş olan eCars Grubu, elektrikli mobilitenin temel yönleri için Ar-Ge ve üretim yapmaktadır.

eCars Premium, gerek ticari alan çözümlerinde gerekse kişisel kullanım için yüksek kalitede, güvenilir EV şarj istasyonları üretmektedir.

Grup ayrıca EV şarj altyapısını Bulgaristan ve komşu ülkelerde genişletmek üzere yatırımlarına devam etmektedir.

selco saydam.jpg

 

SELCO A/S, sağlam ve güvenilir koruma röleleri, marin ve elektrik üretimi uygulamalarında kullanılmak üzere jenaratör ve motor kontrol ürünleri konularında lider konumdaki bir üreticidir.

 

SELCO'nun jenaratör koruma ve kontrol ürünleri ile ark-flaş tespit sistemleri, denizcilik, deniz ve kara uygulamalarındaki kritik ekipmanların koruma, kontrol ve izlenmeleri için kullanılmaktadır.

CRE TECHNOLOGY 30 yıldan daha uzun süredir motor ve jeneratör endüstrisine standart ürünler sunmanın yanı sıra, motor kontrolü, jeneratör koruma ve paralelleme gibi özel konularda da çözüm üretmektedir.

Gücün, performansın temel kaynağı olduğu tüm uygulamalarda CRE TECHNOLOGY ürünleri kullanılmaktadır.   Firma, endüstriyel, denizcilik ve savunma sektörlerinde referans şirket olma özelliğindedir. 

Special Mine Services (SMS) Connectors, madencilikte, tünellerde, ağır sanayide ve eğlence endüstrisinde kullanılan lastik konektörlerin üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. 

 

Special Mine Services, Eğlence ve madencilik sektörleri için, diğer üreticilerin konektörleri ile uyumlu döküm neoprin malzemeden tek ve çift kutuplu ve quick-lock konektörler üretmektedir. 

bottom of page