top of page

2006 yılında kurulan Mert Marine tecrübeli ve eğitimli personeli ile elektrik ve elektronik sistemlerinin imalatı, donatılması, tamir ve bakımı konularında müşterilerine etkili çözümler sunmaktadır.

 

2011 yılından bu yana sürdürmekte olduğu Littelfuse Türkiye Distribütörlüğü bünyesinde, Littelfuse bünyesinde bulunan Startco, Symcom, SSAC, Powr-Gard, MotorSaver, PumpSaver gibi sektörün öncü markalarını Türkiye’ye getirmektedir. 

1 Temmuz 2016 yılından bu yana Littelfuse Elektronik ürünler grubunun (ESBU) Türkiye temsilcisi olarak faaliyet göstermektedir.

 

Mert Marine, Denizcilik sektörünün lider koruma ve kontrol ekipmanları üreticisi olan Selco'nun Türkiye Distribütörüdür.

Motor Kontrolü, Jeneratör Koruma ve Paralelleme,Akü Şarj Cihazları gibi özel konularda çözümler üreten Fransız CRE Technology firmasının Türkiye Distribütörü olarak faliyetine devam etmektedir.

Gerek son kullanıcı taleplerine cevap vermek, gerekse projeler için uygun ekipmanı sağlamak konularında çözüm ortağı olarak hareket etmektedir.

 

Mert Marine müşterilerin taleplerine en kısa zamanda cevap verebilmek için lider  ve önemli ürünleri stoklarında bulundurmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Ekip ruhu ile çalışan uzman kadromuzla ve müşteri odaklı anlayışımızla amacımız;,

 

  • Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve tercih edilen çözüm ortağı olmak,

 

  • Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak,

 

  • Tedarikçiler ile uyumlu çalışarak , istenen kalite seviyesindeki ürünleri müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak en iyi şekilde  ve zamanında temin etmek,

 

  • Temsilcisi olduğumuz firmaların Türkiye’deki güvenilir çözüm ortağı olarak çalışmalarımızı devam ettirmek,

 

  • Hizmet verdiğimiz sektörlerdeki Pazar payımızı arttırmak,

 

  • Tüm çalışma arkadaşlarımızın sürekli olarak gelişimlerini sağlamak,

 

  • Kapsamımızda bulunan tüm  faaliyetlerde uygulanabilir ve yasal şartları yerine getirmek .

 

MERT_MARINE_TÜRKAK_ISO_9001.15.jpg
bottom of page