top of page

 

SPFJ Serisi

 

 

 

Eşsiz Ürün 
SPFJ solar sigortalar, 1000VDC ve 70-450A fotovoltaik (PV) uygulamaları koruma amacıyla tasarlanan elektrik endüstrisindeki ilk UL 2579 onaylı sigortalardır.


Littelfuse, solar devre korumasında pazar lideridir ve PV sistemlerde kullanılan 17 milyonun üzerinde ürün tecrübesi vardır.  SPFJ, tüm dünyadaki invertör ve re-combiner box üreticileri için, solar güç sistemlerinin daha iyi korunmaları ve emniyetin artırılması için  eşsiz bir çözüm sunar.  İlave koruma için de tam kapsamlı bir PV zaman-akım karakteristiği sunar.  

 

Onaylar
SPFJ, UL 2579 onaylıdır, IEC 60269-6 standardına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş olup 125-450 A için VDE sertifikalıdır. 

Bu titiz standartlar, gerek ekipmanın gerekse personelin emniyetinin sağlanmasını garanti altına alırken, SPFJ'yi de gerçek bir global ürün konumuna sokarlar.  

 

Küçük Kaplama Alanı ve Bir çok Montaj Opsiyonu
125-450 amperler, OEM'ler için bariz yer kazanımları için imkan sağlayan ve maliyet düşürmeye katkıda bulunan J Sınıfı gövde ebatlarında sunulurlar. 


Kullanıcılar SPFJ solar sigortaları baraya bağlayabilecekleri gibi, üç farklı tasarımdaki 1000 VDC yuva seçeneklerinden uygulamaya en uygun olanını da kullanabilirler.

Bu yuvalarla ilgili daha detaylı bilgi için:   LFJ1000

bottom of page