top of page

Littelfuse > Sigortalar ve Yuvaları > Yüksek Hızlı Sigortalar >  L60S Serisi Semikonduktor Sigortalari

 

L60S Serisi

Yarı İletken

Sigortalar

600Vac 

Bugünün ekipman ve sistemlerini korumak üzere tasarlanmış olan Littelfuse Yarı İletken Sigortalar, hassasiyet, üstün kalite ve öngörülen performans konularında geleceğin standartlarını oluşturan Littelfuse teknolojisi ile üretilmişlerdir. Littelfuse mühendisleri, gelişmiş metalurjik, polimer ve malzeme araştırmaları ile birlikte, matematik modellemeyi ve bilgisayarlı istatistik analizlerini kullanarak en gelişmiş teknolojiyi tasarladılar.

Uygulamalar:

Silikon kontrollü doğrultucular (SCR), diyotlar, tristörler, triyaklar, transistörler ve benzer solid state cihazlar gibi yarı iletken ekipmanların tamamlayıcı korumaları için özel olarak tasarlanmışlardır.Bu cihazlar, değişken hızlı sürücüler, güç doğrultucular, UPS sistemleri, DC güç beslemeler ve geniş bir elektronik ürün gamındaki güç ekpmanlarında kullanılırlar. Gecikmesiz, çok yüksek hızlı, akım sınırlamalı sigortaların gerekli olduğu her yerde kullanılabilirler.

Güvenlik:

 • 200,000 A.I.R. — 200,000 ampere kadar tüm aşırı akımlarda güvenilir kesme derecesi; mevcut ve gelecek tüm sistem gereksinimlerini karşılar. (Not: L15S serisi 100,000 A.I.R.'dir)

 • Hassas Akım Sınırlaması — Düşük I2t ve pik akımları bir çok yarı iletken gerekliliğini karşılar.  UL Tanımlıdır — Littelfuse yarı iletken sigortalar Underwriters Laboratories, Inc.'in bileşen programında tanınmışlardır ve "UL" logosu taşırlar. UL Tanımlı yarı iletken sigortalar UL tanımlı ekipmanlara tamamlayıcı korumalar sağlamak için kullanılabilirler.

 • Düşük Watt Kayıpları — Devrede daha az ısınma ve daha düşük güç sarfiyatı sağlar. 

 • Kontrollü geçici aşırı gerilim — Akım arızalarında tüm devreler geçici aşırı gerilime maruz kalırlar.  Bu geçici aşırı akımlar (ark gerilimleri) sigorta telleri veya kesici kontak parçaları eridiğinde ortaya çıkarlar ve akım kesildiğinde normale dönerler.   Yarı iletkenler, aşırı akımlara çok hassastırlar. Littelfuse yarı iletken sigortalar, geçici aşırı akımları düşük seviyelerde tutarak yarı iletken arızalarının önlenmesine yardımcı olur. 

   

   

   

   

   

bottom of page