top of page

Littelfuse > Sigortalar ve Yuvaları > Yüksek Hızlı Sigortalar > L50QS Serisi Yüksek Hızlı Sigorta

 

L50QS Serisi Yüksek Hızlı Sigorta

L50QS Serisi, yerı iletken güç cihazlarının korunmaları konusundaki gelecek nesil Yüksek Hızlı Sigortalardır ve tasarımları Kuzey Amerika Geleneksel Vidalı Stildir.  

L50QS Serisi Yüksek Hızlı Sigortalar, hassas akım sınırlamalıdır ve güç konvertörlerinin, sürücülerin ve kontrol devre uygulamalarının korunmalarında kullanılır. Düşük l2t performans karakteristikleri sayesinde, korunan cihazlara zarar verebilecek olan ısı enerjisini düşük seviyelerde tutarak dayanıklılığı artıran dengeli performans sağlarlar.  

Ek olarak, L50QS Serisi sigortalar, universal montaj opsiyonu ile tasarlanmış olmaları sebebiyle, farklı uygulama konfigürasyonlarında kullanıcıların gereksinimlerini karşılar. Littelfuse POWR-SPEED™ ürünleri, günümüzün hassas ve yüksek güçteki yarı iletken cihazlarını koruyabilmek için aşırı yüksek hızda optimize devre koruması sağlar.  Bu tür cihazlar, kağıt hamuru ve kağıt endüstrisi, vinç ve kaldırma ekipmanları, işleme endüstrisi, atıksu arıtma tesisleri, büyük fabrikalar ve tamir bakım onarım tesisleri gibi bir çok farklı endüstri dalında sıklıkla kullanılmaktadırlar.  

bottom of page