top of page

CRE Technology > Marine > Gensys 2.0 Core Marine

Gensys 2.0 Core Marine

All-in-one Jeneratör Kontrol & Paralelleme Ünitesi

GENSYS 2.0 CORE MARINE, 32 jeneratöre kadar senkronizasyon sağlayabilen, kullanımı kolay, pano içine montajlı kontrol ve paralelleme modülüdür.
GENSYS 2.0 CORE MARINE,  CRE Config yazılımı veya gömülü websitesi ile konfigüre edilir.

Denklemlerle programlama:
GENSYS 2.0 CORE MARINE modülü, denklemlerin ve sıralamaların Easy PLC yazılımı veya basit bir text editör yazılımı kullanılarak kullanıcı tarafından direkt olarak programlanabildiği gerçek bir PLC ünitesidir. 

İnput / Output Genişletme:
Eklenebilecek input/output sayısı sektörün gereksinim duyduğu en önemli özelliklerden biridir. Genişletme modülleri (DIN ray montajlı) CAN bus'a eklenebilir. Bu sayede input ve outputlar yüksek sayılara kadar ve çok sayıda farklı amaçlar için genişletilebilir: 128 dijital input, 64 dijital output, 44 analog input, 32 analog output ve CANopen standart modülü.

Asgari opsiyonlar:
GENSYS 2.0 CORE MARINE, tüm uygulamalara uyum sağlayacak şekilde tüm özellikler dahil olarak sunulur ve opsiyon sayısı çok azdır; yüksek maliyetli ilave paketlere gereksinim duyulmaz. 
Özel ihtiyaçlar için aşağıdaki opsiyonlar sağlanabilir:

  • Faz shift telafisi (ör: Dyn11)

 

Üniteler arası izole Can Bus
GENSYS 2.0 CORE MARINE modülünün özelliklerinden birisi, modüller arasında haberleşme için atanmış izole CAN buslar sayılabilir (ölü bara yönetimi, statik paralelleme, kW ve kVAR yük paylaşımı...).
CAN bus teknolojisi, güvenilir bağlantı sunmakla birlikte, kablo maliyetini ve karmaşıklığı azaltır.

bottom of page